Friday, Aug. 25
DUPAGE VALLEY
Lake Park at Waubonsie Valley
Naperville Central at Glenbard North
Neuqua Valley at Metea Valley
Wheaton North at Wheaton-Warrenville South
FOX VALLEY
Cary-Grove at Prairie Ridge
Crystal Lake South at McHenry
Dundee-Crown at Hampshire
Huntley at Jacobs
SOUTHWEST PRAIRIE
Joliet Central at Plainfield East
Joliet West at Oswego East
Minooka at Oswego
Plainfield North at Plainfield Central
Romeoville at Plainfield South
SOUTHWEST SUBURBAN
Thornton at Andrew
NON-CONFERENCE
Addison Trail at Glenbard South
Amundsen vs. Richards at Stagg Stadium
Antioch at Kenosha Tremper (WI)
Aurora Christian at Aurora Central
Bartlett at Conant
Benet at St. Laurence
Bogan vs. Hirsch at Eckersall
Bolingbrook at Downers Grove South
Bowen vs. Fenwick at Triton College
Bremen vs. Curie at Rockne
Brooks at Kaneland
Brother Rice at Marist
Bulls Prep at Chicago Christian
Burlington Central at Byron
Butler at Thornridge
Catalyst Maria vs. Johnson at Stagg Stadium
Champaign Centennial at Bradley-Bourbonnais
Chicago Military at Marine
Clemente vs. Senn at Winnemac
Comer vs. South Shore at Eckersall
Corliss at Rochelle
Crete-Monee at Lincoln-Way East
Crystal Lake Central at Grant
Danville at Kankakee
Downers Grove North at Lockport
Dunbar at Nazareth
DuSable at Morris
East Aurora at Elgin
East Peoria at Streator
Elk Grove at Hoffman Estates
Ellison at Shepard
Evergreen Park vs. Ag. Science at Gately
Fenger vs. Raby at Hanson
Foreman at ITW Speer
Glenbard East at Lake Forest
Goode vs. Harlan at Gately
Grayslake Central at Vernon Hills
Grayslake North at Willowbrook
Hammond Gavit (IN) at Bloom
Harper vs. Lindblom at Lindblom Park
Hubbard at Evanston
IC Catholic at McNamara
Johnsburg at Plano
Joliet Catholic at Geneva
Kelly at Back of the Yards
Kelvyn Park vs. Austin at Hanson
Kennedy vs. Sullivan at Winnemac
Kenwood vs. King at Gately Stadium
Lake Zurich at Fremd
Lakes at Deerfield
Lane vs. Leo at Soldier Field
Larkin at Mundelein
Lemont at Batavia
Leyden at Fenton
Libertyville at Highland Park
Lincoln Park vs. Geneseo at Augustana College
Lyons at Sandburg
Metamora at St. Edward
Miami Ransom Everglades (FL) vs. South Elgin at ESPN Worldwide of Sports Complex, Orlando, FL
Michigan City (IN) at Homewood-Flossmoor
Momence at Herscher
Mount Carmel vs. Taft at Soldier Field
Niles North vs. De La Salle at St. Rita
Niles West at Buffalo Grove
North Grand vs. Collins at Douglas Park
Oak Creek (WI) at Marian Central
Oak Forest at Pekin
Oak Lawn at Marian Catholic
Oak Park at Simeon
Orr vs. Clark at Rockne
Ottawa at Wilmington
Peotone at Manteno
Phoenix at Marmion
Pritzker at Ridgewood
Prospect at Hinsdale South
Proviso West at Lincoln-Way West
Reavis at Hammond (IN)
Reed-Custer at Coal City
Rich South at Eisenhower
Richards at Carmel
Riverside-Brookfield vs. Morton at Morton West
Rock Island at St. Charles East
Rowe-Clark vs. Prosser at Hanson
St. Charles North at Schaumburg
St. Francis at Argo
St. Ignatius at Milwaukee King (WI)
St. John (IN) at Lincoln-Way Central
St. Joseph at Elmwood Park
St. Patrick vs. St. Rita at Solider Field
St. Viator at Rolling Meadows
Sandwich vs. Lisle at Benedictine
Seneca at Dwight
Schurz at Maine East
Stagg at TF North
Steinmetz at DePaul Prep
Sterling at Sycamore
Stevenson at Palatine
Streamwood at Maine West
TF South at East Central (IN)
Thornwood at Rich Central
Tilden vs. Farragut at Rockne
Tinley Park at Hope Academy
Vocational at Gary Roosevelt (IN)
UP-Bronzeville at Solorio
UP-Englewood at Glenbrook South
Warren at Barrington
Wauconda at Richmond-Burton
West Aurora at Yorkville
West Chicago at Wheaton Academy
Westosha Central, WI at Woodstock North
Wheeling at Glenbrook North
Winnebago at Marengo
Woodstock at Gary West (IN)
York at New Trier
Young vs. Payton at Lane
Zion-Benton at Hersey
Saturday, Aug. 26
NON-CONFERENCE
Baker vs. Douglass at Rockne
Chicago Academy vs. Gage Park at Stagg Stadium
Chicago Tech at United
Crane vs. Uplift at Winnemac
DRW Trading vs. Mather at Winnemac
Guerin at Westinghouse
Hansberry vs. Perspectives-Leadership at Stagg Stadium
Hillcrest vs. Morgan Park at Gately
Hinsdale Central at Cincinnati St. Xavier (OH)
Hyde Park at Montini
LaSalle-Peru at Rich East
Loyola at Phillips
Maine South at Glenbard West
Mazomanie (WI) at Westminster Christian
Milford at Walther Christian
Muchin vs. Juarez at Rockne
Naperville North at Edwardsville
North Chicago at Waukegan
North Lawndale vs. Little Village at Rockne
Notre Dame at South Bend Adams (IN)
Providence at East St. Louis
Rauner vs. UIC Prep at Lane
Roosevelt vs. Von Steuben at Winnemac
Round Lake at Proviso East
Quest vs. Longwood at Eckersall
UP-West at Marshall
Washington vs. Carver at Gately
Woodlawn vs. Golder at Lane
Sunday, Aug. 27
NON-CONFERENCE
Robeson vs. Julian at Gately
Westmont at Lake View